Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

тиждень населення захворюваності захворіло зросла захворюваність інфекції районі дітей контакт симптоми кашель грипу респіраторні особи питома людини гострі можуть
Інформація про стан захворюваності на ГРВІ
2019-02-01

Хорольський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про стан захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції за 5-ий тиждень 2019 року.

У районі станом на 01.02.2019 року (за 5-ий тиждень 2019 року) захворюваність на гострі респіраторні інфекції зросла, але знаходиться на неепідемічному рівні.

Усього за тиждень захворіло 161 особа. Показник захворюваності – 478,2 на 100 тисяч населення, нижче  епідпорогового показника   на 33 %. Питома вага   міського населення становить понад 40 %.

Дітей захворіло 111 осіб, що на 91% вище, ніж за минулий тиждень, питома вага дітей серед захворілих – 68 %, школярів захворіло 84 особи, захворюваність зросла у два рази.

В районі за тиждень щеплення  проти грипу не проводились. Всього щеплено 232 особи, це 0,68 % населення району (по області – 0,44%).

Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

Грип відрізняється від інших гострих респіраторних інфекцій дуже стрімким початком, відсутністю нежитю і та болю в горлі. Він починається одразу з високої температури – 39 і більше градусів. Усі інше – це різні віруси, які теж можуть циркулювати.

Симптоми грипу

  • висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів;
  • головний біль;
  • ломота у м’язах і суглобах;
  • загальна слабкість;
  • втрата апетиту, можливо, нудота;
  • кашель, що може тривати більше двох тижнів;

Коли відчуваєте перші симптоми хвороби, потрібно негайно викликати лікаря і обмежити контакт з оточенням.

 

Не займайтесь самолікуванням, звертайтеся до лікаря!

 

Завідувач відділенням, лікар-епідеміолог                 Л.І.Кавалер

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

26 квітня 2019 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 63 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

23 квітня 2019 року о 14:00 год. відбудеться четверте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net