Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

тиждень населення захворюваності захворіло зросла захворюваність інфекції районі дітей контакт симптоми кашель грипу респіраторні особи питома людини гострі можуть
Інформація про стан захворюваності на ГРВІ
2019-02-01

Хорольський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про стан захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції за 5-ий тиждень 2019 року.

У районі станом на 01.02.2019 року (за 5-ий тиждень 2019 року) захворюваність на гострі респіраторні інфекції зросла, але знаходиться на неепідемічному рівні.

Усього за тиждень захворіло 161 особа. Показник захворюваності – 478,2 на 100 тисяч населення, нижче  епідпорогового показника   на 33 %. Питома вага   міського населення становить понад 40 %.

Дітей захворіло 111 осіб, що на 91% вище, ніж за минулий тиждень, питома вага дітей серед захворілих – 68 %, школярів захворіло 84 особи, захворюваність зросла у два рази.

В районі за тиждень щеплення  проти грипу не проводились. Всього щеплено 232 особи, це 0,68 % населення району (по області – 0,44%).

Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

Грип відрізняється від інших гострих респіраторних інфекцій дуже стрімким початком, відсутністю нежитю і та болю в горлі. Він починається одразу з високої температури – 39 і більше градусів. Усі інше – це різні віруси, які теж можуть циркулювати.

Симптоми грипу

  • висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів;
  • головний біль;
  • ломота у м’язах і суглобах;
  • загальна слабкість;
  • втрата апетиту, можливо, нудота;
  • кашель, що може тривати більше двох тижнів;

Коли відчуваєте перші симптоми хвороби, потрібно негайно викликати лікаря і обмежити контакт з оточенням.

 

Не займайтесь самолікуванням, звертайтеся до лікаря!

 

Завідувач відділенням, лікар-епідеміолог                 Л.І.Кавалер

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net