Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

День вулиці Незалежності
2018-08-21

«Хорольщина рідна, земля моя мила, барвінковий цвіт»…

Під таким милозвучним гаслом відбулося чудовим серпневим днем святкове дійство, яке розгорнулося на подвір’ї Хорольської центральної районної бібліотеки. Напередодні проголошення Дня незалежності України запроваджено традицію святкування Дня однойменної вулиці нашого Хорола. Ідейний натхненник та організатор цього змістовного і багатогранного культурно-масового заходу – колектив головного бібліотечно-інформаційного центру району під керівництвом Оксани Левіної.

Саме завдяки її ініціативності та натхненному сподвижництву духовно-просвітницького, культурного та інтелектуального розвитку громади, а також за сприянням відділу культури і туризму Хорольської РДА, відбулося святкування Дня вулиці Незалежності на високому рівні.

Свято однієї з основних вулиць, живої артерії міста, започатковане в 2016 році і припало до душі багатьом мешканцям міста. Воно має важливе символічне значення для тих людей, у пам’яті яких закарбувалися особливі моменти навчання, праці, проживання у цій мальовничій, затишній частині міста.

Історія сучасної назви вулиці Незалежності бере свій початок 14 січня 2016 року, коли на п’ятій позачерговій сесії Хорольської міської ради сьомого скликання було прийнято депутатами рішення про перейменування 22-х вулиць і 3-х тупиків міста. Саме цього дня на виконання законів декомунізаційного пакету вулицю Карла Маркса було перейменовано на вулицю Незалежності. А якщо поринути в глибину віків, то історія міста зберегла факти існування вулиці під назвою «Мала Кременчуцька». Довжина її сягала рівно 2100 м від приватного міського реального училища до Соборної церкви. На рубежі XIX-XX століть її ошатною окрасою були архітектурні перлини, які й до нинішнього часу залишилися як унікальні споруди міста і успішно продовжують експлуатуватися. Зокрема, такими є будівлі Хорольської центральної районної бібліотеки, міської ради, районного будинку культури, управління соціального захисту населення, ТОВ «Подоляночка» та інші. Було дуже цікаво і пізнавально під час віртуальної мандрівки містом, яку влаштували ведучі для присутніх гостей.

На урочистому заході відбулася церемонія вручення дипломів державним установам і організаціям, юридична адреса яких зареєстрована на вулиці Незалежності. Почесну нагороду отримали керівники у тих номінаціях, які імпонують саме їхнім закладам. Міська рада стала володарем диплому в номінації «Турбота про сьогодення – запорука величного майбутнього міста», за що окрема вдячність організаторам свята.

Цьогоріч Хорольська ЦРБ заслужено отримала звання найактивнішої бібліотеки, отримавши диплом незалежної всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація». Здобуття такого почесного звання забезпечило визнання з-поміж представлених у конкурсі 280-ти наукових статтей історико-етнографічної роботи краєзнавця Ольги Кожевнікової. Окрім того, нагороджено дипломами хорольців, які копіткою науковою працею поповнили в інтернет-просторі Вікіпедію безцінною інформацією про рідний край.

Під відкритим небом на подвір’ї бібліотеки було розгорнуто мобільну бібліотечну альтанку, яка стала здобутком бібліотеки завдяки перемозі у грантовому проекті.

Для присутніх на святковому заході звучали пісенні дарунки обдарованих дітей і молоді Хорола: Катерини Олійник, Дарини Терещенко, Альбіни Бибик, Ольги Бондаренко та Поліни Сістук. Зворушливим було сольне виконання української народної пісні юною бандуристкою Олесею Підгорняк. Колектив «Берегиня» акапельно виконав пісню «Україна», автором тексту якої є Любов Борова і мелодії – Анатолій Крутько. Також співочу майстерність продемонстрував жіночий вокальний ансамбль «Журавка».

Міський голова Сергій Волошин щиро вдячний колективу Хорольської ЦРБ в обличчі Оксани Левіної за подарований гарний настрій та вдало організоване свято з високим патріотичним змістом.

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

26 квітня 2019 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 63 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

23 квітня 2019 року о 14:00 год. відбудеться четверте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net