Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

День Святого Миколая в родинному колі
2017-12-20

День Святого Миколая – чудове свято. Це та дата, яку хочеться відзначати у теплому родинному колі. Тому приємно було зібратися за святковим столом з людьми, з якими ми уже стали родиною – з членами Громадської ради ветеранів, що діє при виконавчому комітеті міської ради. Родина – це ті люди, які завжди поряд, готові підтримати і словом, і ділом, завжди приносять позитивний настрій, щиро висловлюють зауваження, якщо такі є, і завжди похвалять за хороше.

У теплій компанії поспілкувалися, поділилися планами на майбутнє. Міський голова щиро подякував цього дня членам ради за активність у громадському житті та за все зроблене цьогоріч для нашого невеличкого містечка. Хочеться висловити також особливу вдячність Галині Козловій, яка організовувала захід, та Людмилі Ревеці за цікавий сценарій. Присутні на святкому заході дізналися про свято та про постать Святого угодника Миколая чимало нового.

Ми завжди очікуємо у цей день приємних сюрпризів. Незалежно від віку. Тому ветеранів привітали від міської ради солодкими хорольськими пряниками. І міського голову звичайно ж без подарунка не залишили: знана у місті рукодільниця Валентина Лещенко подарувала родині мера чудовий сувенірний виріб, зроблений із стрічок.

День Святого Миколая відкриває низку новорічних свят. Сподіваємося, що кожен уже відчув цю чарівну атмосферу, яку приносить нам ялинка, подарунки, а головне – увага близьких. Хочеться, щоб у нас усіх були сили й натхнення і надалі робити наше рідне містечко кращим та сучаснішим, берегти і примножувати вже зроблене.

Оголошення
     
Пленарне засідання 69-ої позачергової сесії

16 вересня 2019 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 69-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

17 вересня 2019 року о 14:00 год. відбудеться одинадцяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net