Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

голова загинули районної кладовищі віддали військовослужбовців хорольської спокій землю рідну захищаючи неоціненним внесок держави української історію сучасну життя власне пам’яті
Данина пам’яті військовослужбовцям ЗСУ
2018-12-05

У рамках відзначення в місті Хоролі Дня Збройних сил України, напередодні цього загальнодержавного свята, відбулося покладання квітів до могил військовослужбовців, які загинули під час виконання своїх військових обов’язків перед Батьківщиною.

Голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Звірко, голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, міський голова Сергій Волошин та його заступник з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Карманська відвідали в знак вшанування пам’яті Героїв Небесного легіону: на кладовищі по вулиці Благовіщенській – Євгенія Живенка (27.04.1977 - 14.12.2015) та на центральному кладовищі – Андрія Корну (30.07.1991 - 12.10.2018).

Віддали данину пам’яті хвилиною мовчання наших земляків-оборонців, які віддали найдорожче – власне життя, захищаючи рідну землю і наш з вами мир та спокій.

Неоціненним є внесок військовослужбовців у сучасну історію української держави. Дуже прикро й гірко на душі від того, що зовсім молоді хлопці загинули в горнилі жорстокої неоголошеної війни. Наш святий обов'язок пам'ятати і шанувати їх подвиг в ім'я свободи українського народу. Вічна пам'ять полеглим хорольцям – нашим Героям! Нехай земля Вам буде пухом!

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net