Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

хочеться голова сергій перемоги районної цього ветеранів травня відчувається випробувань нашої громада об’єднується чимало згадали учасників міський великої хорольського полтавської
73-тя річниця Дня Перемоги у Хоролі
2018-05-10

Із року в рік, не дивлячись на те, що живих свідків війни стає все менше, у День Перемоги українці йдуть цілими родинами до Вічного вогню, до могил невідомих солдатів, до братських могил, до захоронень сотень і тисяч жерт фашизму, щоб віддати шану полеглим на фронтах Другої Світової війни. Воєнні і не менш тяжкі поствоєнні роки відбудови навіки закарбувалися на сторінках історії нашого маленького містечка, тому цей день для нас особливий.

Святкування 9 Травня почалося традиційно з урочистої ходи містом. Десятки хорольців приєдналося до параду, чимало містян зупинялося, щоб привітати учасників ходи. Усміхнені, з букетами квітів, з червоними маківками, чимало у вишиванках хорольці відчули справжню атмосферу єднання.

Немало містян уже чекало колону біля меморіалу вічного вогню. Урочистий мітинг був пронизаний теплою патріотичною атмосферою. В урочистостях з нагоди відзначення Великої Перемоги взяли участь керівництво міста та району, депутати обласної, районної та міської рад, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники підприємств, установ і організацій району, учні шкіл і вихованці ДНЗ, студенти навчальних закладів міста та активні представники громадськості. Люди різних поколінь згадали ті страшні роки, віддали належну честь полеглим і живим ветеранам. З повагою і гордістю згадали цього дня воїнів світла і добра, які боронять нашу країну в зоні проведення АТО.

З теплими словами вдячності до ветеранів та вітальними промовами до учасників урочистого заходу звернулися голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, міський голова Сергій Волошин, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, голова ради Хорольської районної організації ветеранів Полтавської області Дмитро Кражан, військовий комісар Хорольського райвійськкомату Станіслав Пилипенко, учасник бойових дій в зоні проведення АТО Володимир Карпенко.

Особливих відчуттів додали виступи студентів Хорольського агропромислового коледжу з сучасними піснями про 9 Травня. Незабутнім став ефектний танцювальний номер від найменших хорольчан – вихованців ДНЗ «Яблунька». Він був наповнений і ліричністю, і любов’ю до Батьківщини з життєствердною енергією, яку мають саме малюки.

Відчувається, як об’єднується громада у часи випробувань нашої України. Хочеться, щоб згуртованість і патріотичний настрій були не лише у свята, але й у спільному повсякденному труді. Також хочеться цього дня традиційно побажати, щоб над нашими головами було справді чисте небо, щоб у мирі росли наші діти й онуки.

Відчувається, як об’єднується громада в часи випробувань нашої України. Хочеться, щоб згуртованість і патріотичний настрій були не лише у свята, але й у спільному повсякденному труді. Також хочеться цього дня традиційно побажати, щоб над нашими головами було справді чисте небо, щоб у мирі росли наші діти й онуки.

Зі святом Великої Перемоги!

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

 

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net