Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

205-та річниця від Дня народження Тараса Шевченка
2019-03-07

Україна здавна славиться талановитими людьми, а легендарна постать Тараса Григоровича Шевченка давно стала символічною.  Саме його феноменальний талант прославив наш народ на весь світ.

9 березня – великий день для українського народу. Цього дня 1814 року в с. Моринці Київської губернії на світ з’явився видатний український письменник, прозаїк, драматург, перекладач, майстер образотворчого мистецтва,  політичний і громадський діяч, філософ, фольклорист, людина універсальних багатогранних обдарувань, основоположник української мови – Тарас Шевченко.

Сонячного ранку, 7 березня 2019 року, хорольська громада прийшла до пам’ятника Великого Кобзаря, щоб відзначити 205-ту ювілейну річницю від Дня його народження.

Сьогодні хорольці зібралися, щоб віддати шану визначному культурному діячеві, якого величезна кількість українців вважає батьком української нації. Шану видатному українцеві віддали керівники району, представники установ та організацій, навчальних закладів та просто небайдужі. Міський голова Сергій Волошин, разом зі своїм заступником Яною Карманською та представниками виконавчого апарату міської ради, долучився до урочистого заходу і поклав квіти до підніжжя постаменту Кобзареві на знак вшанування його пам’яті.

Усіх присутніх закликали не забувати частіше брати до рук «Кобзаря» – знакову в історії становлення нашої державності книгу. Для багатьох у ці складні часи стало великим одкровенням те, скільки пророчих слів на її сторінка, скільки мудрості й сили в рядках патріотичних поезіях Тараса Григоровича, які не втрачають актуальності крізь століття.

Вклонімося славному сину України за всю ту безцінну культурну спадщину, яку він передав нам з вами для становлення, збереження і подальшого надбання.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

31 травня 2019 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 65 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання в залі засідань за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
засідання виконавчого комітету

22 травня 2019 року о 14:00 год. відбудеться п'яте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net